Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

un fel de reclamatie pt Cyoby

Distribuiti

HidaN

Numarul mesajelor : 13
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 07/01/2009

un fel de reclamatie pt Cyoby

Mesaj  HidaN la data de Lun Ian 19, 2009 1:22 am

DATA de 19-1-2009 ora 1 dimineatza se juca harta fy_snow a dat vote cyoby a jucat un pik si a iesit si era un penal care avea wall nu pot arata dovezi dar am umblat si walk si ma asteptat boof cap asta pt ca cyoby a spus ca are sunet .

Deci nu am nik cu nici un admin tot respectul dar daca lam rugat pe cyoby fai mah poze de nenumaate ori lam rugat poate confirma X!dan prieten deal meu el sa inervat si a iesit dar eu am continuat sa joc am jucat toata harta de la inceput pana la sfarsit nu joc la rank dar deja era penibil cand statea si ma astepta si daca umblam walk

Deci ce vreau sa aflu de ce nu i sa facut poze? lam rugat sunt sigur ca a avut wall ca in final a iesit si inca o chestie ce am observat playery tre sa roage adminu sa controleze pe cineva un pic de intuitie si spirit de observare nu exista? la cine ati dat admini :(

rog un admin a intr4e ziua noaptea undercover cu alt nick si sa vada cum isi fac treaba admini.

Mor cand vad scoruri de genu 30-4 etc si nu se fac poze dupa cateva ture e iures mare pe srv e codat fai poze toti sar si boof a iesit respectivul ce sa inteleg eu fratilor ? am jucat pe zeci de srv si am vazut si admini codati cum am vazut si aici la fel si prieteni de admin si nu se luau masuri , dar aici e sub orice critica rog si adminul sa faca poze si nik? rog un pic mai multa seriozitate

GL & HF Peace! Redeemer a si scuze ca postez de pe acc lui H!dan e fratele meu / ma voi registra si eu:)

Extra

Numarul mesajelor : 2486
    Varsta : 20
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : cs_alpin
    Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : Ak47
    Data de inscriere : 30/11/2008

Re: un fel de reclamatie pt Cyoby

Mesaj  Extra la data de Lun Ian 19, 2009 2:32 pm

Sa vedem ce are de zis .
    Nu am fost on . Nu imi pot formula o parere Zambeste

gabrieL

Numarul mesajelor : 1312
    Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : usp
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 02/01/2009

Mesaj  gabrieL la data de Lun Ian 19, 2009 11:53 pm

nush ce sa zic nu am fost online nu pot formula o parere cyoby te rugam sa postezi Hi hi :D

gabrieL

Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Mesaj  gabrieL la data de Lun Feb 09, 2009 12:37 am

scz nu da war... dar Cyoby nici nu lo interesat de reclamatie nici macar nu e activ pe forum cum o luat admin?Confuz

D4rky#
    User Banat
    User Banat

Numarul mesajelor : 243
    Localizare : Craiova
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_dust2 / de_inferno
    Pistol preferat : Deagle / Glock
    Arma prefrata : ak47 / m4a1
    Data de inscriere : 23/12/2008

Mesaj  D4rky# la data de Lun Feb 09, 2009 6:50 am

sparky : AICI NU MERGEM PE RUGAMINTI DE GENU "NU DA WARN" / "NU MAI PLEASE , LASA-MA DE DATA ASTA" . REGULAMENTUL SPUNE CLAR : Dublu Post = 1 warn !

profethu

Numarul mesajelor : 31
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 29/11/2008

re

Mesaj  profethu la data de Lun Feb 09, 2009 9:46 am

hidan ... eu nu am nimic cu tine , nu te cunosc , imi place cum joci ... dar ai facut o mare greseala ... : Deci ce vreau sa aflu de ce nu i sa facut poze? lam rugat sunt sigur ca a avut wall ca in final a iesit si inca o chestie ce am observat playery tre sa roage adminu sa controleze pe cineva un pic de intuitie si spirit de observare nu exista? la cine ati dat admini :( ... prin chestia asta ai ofensat toti admini de pe srv ... si pe mn chiar ma deranjeaza ... e foarte urat din partea ta ... cred k stii si tu ca atunci knd spui asemenea lucruri trebuie sa dai nume pt k asa se simt toti admini insultati ... asa ca te rog ca data viitoare knd mai aduci injurii unui / unor admini sa precizezi si nume ... bafta

d(-_^)b sad^^

Numarul mesajelor : 1336
    Localizare : Tg-Jiu , Gorj
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 04/01/2009

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Lun Feb 09, 2009 10:20 am

Profu` eu nu ma simt LoL Nu mai poate de ras Nu mai poate de ras ... Hidan dupa parerea mea n-a vrut sa ofenseze pe nimeni ... Ci doar a vrut ca Cyoby sa faca poze la respectivul ... Nu s-au facut poze ... si s-a enervat Hidan ... Ca player bun cand vezi ca unu total necunoscut pe server , nu are steam , are scor tare da de banuit ... cand e si admin pe server si nu se ia masuri te enervezi ... Suntem multi playeri buni care daca ne ia unu de mai mult de 3 ori in niste faze imposibile daramam , spargem , injuram etc ... Si Hidan mai zice : citez "... lam rugat ..." deci Prof doar la CyobY bate ... dupa , el vorbeste la general ... Asteptam sa posteze si Cyoby ... Rock Pace

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Lun Feb 09, 2009 10:30 am

De ce profetu ? dar este adevarat cea ce zice Hidan !
    Si cyoby de cand are adminu ... nu-l foloseste decat la schimbat mapa ...

Confuz

profethu

Numarul mesajelor : 31
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 29/11/2008

re

Mesaj  profethu la data de Lun Feb 09, 2009 10:46 am

pastila el nu face referire dekt la cyoby ... face la toti admini in general ... are sau nu are dreptate , asta e ... dar nu are dreptu sa se ia si de alti admini inclusiv de diesel : " la cine ai dat admini ?" ...

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Lun Feb 09, 2009 12:15 pm

E porblema ta dak te simti... ! Hidan doar a generalizat... SUNT ADMINI CARE CHIAR NU FAC NIMIC SI EVENTUAL JOACA SI CU ALT NUME DOAR CA SA NU-I DERANJEZE PLAYER-ii !

Nu s-a referit la tine nici la mn...

Fi realist si recunoaste si tu ca sunt persoane care nu-si merita adminul... si profita de asta... il folosesc doar pt a schimba mapa dupa bunul plac sau chestii de genu ! (Cel mai bun exemplu e CYOBY)

d(-_^)b sad^^

Numarul mesajelor : 1336
    Localizare : Tg-Jiu , Gorj
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 04/01/2009

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Lun Feb 09, 2009 4:34 pm

Pastila a scris:E porblema ta dak te simti... ! Hidan doar a generalizat... SUNT ADMINI CARE CHIAR NU FAC NIMIC SI EVENTUAL JOACA SI CU ALT NUME DOAR CA SA NU-I DERANJEZE PLAYER-ii !

Nu s-a referit la tine nici la mn...

Fi realist si recunoaste si tu ca sunt persoane care nu-si merita adminul... si profita de asta... il folosesc doar pt a schimba mapa dupa bunul plac sau chestii de genu ! (Cel mai bun exemplu e CYOBY)

Pastilutza vezi ca la postul tau ma simt ,pentru ca eu joc des cu alte nume (ranku` pe mine deja nu ma mai intereseaza pentru ca am admin, si de asta profit pentru a fi mai atent cu celelalte lucruri care se desfasoara in decursul unei zile de CS)... Si asta o fac doar ca sa vad demersul jocului ... Am dat multe banuri pe simpla chestie ca eram doar un jucator care isi vedea de joaca lui (scor bun si Steam ON desigur)... Love Ya Clipeste din ochi

gabrieL

Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Mesaj  gabrieL la data de Lun Feb 09, 2009 6:52 pm

Murderer el Joac MEREU DE PE STEAM Infuriat Infuriat Infuriat Looser, si sad U iti faci treaba dar el zice mereu Mi lene sa mai schimb numele ptr admin o dat odata banss la ALKAIDA k cica nui mere messu si trebuia sa iau eu pozele

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Lun Feb 09, 2009 11:13 pm

Caz rezolvat ......la prima abatere CYOBY Out......Ms Idol

A.C.A.B

All Cops Are Bastard