Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

AliNNNutza

Distribuiti

aLiNNN

Numarul mesajelor : 50
    Varsta : 24
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : awp
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

AliNNNutza

Mesaj  aLiNNN la data de Lun Feb 09, 2009 10:02 pm

21:30 09.02.09
    de_dust era un codat pe nume M!T@_... si domnu/doamna Alinnnutza vb cu pretenii ei,am intrat cu alt nick si pana sal schimb iam zis pe say_team @ sa`i faca poze dupa jumate de ora ii face poze si cica e curat...deci mita il omora pe unu si apoi tinta se duce [prin prete pe capul celuilalt sunt coade care nu iasa in poze de ex: figheter ala are aim,wall,speed si nu aisa in poze,asa,cand am vazut ca zice ca ii curat m`am pus spec si a intrat tot cu aim ...iam dat ban si kick lu alinutza ca nu se pune spec cand face poze ea vb cu pretenii,si dupoa un momenta ii scoate banu lui mita...
    Deci ea nici nu s`a uitat pe el ii sare tinta prin perete si ia scos banu ca ii curat in poze....
    I`am dat ban lu aLiNNNutza 100 de min sa se linisteasca si sa nu mai scoata banurile asa aiurea ...cam asta ii tot:)
    Noi ii prindem codati si alinutza scoate ....super Da din ochi

AliNNNutza

Numarul mesajelor : 305
    Varsta : 27
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Usp
    Arma prefrata : M4a1
    Data de inscriere : 30/12/2008

:|

Mesaj  AliNNNutza la data de Lun Feb 09, 2009 10:13 pm

Deci in primu rand cu ce prieteni vorbeam eu?? Jucatoriii il tot acuzau pe M!t@ ala ca are cod. Si mam pus spectator sa ma uit. Si ca sa stii si tu ..da m-am uitat pe el. Apoi i-am facut poze ( si ca sa stii si tu eram Spectator cand i-am facut poze !!! ) . Deci eo nu am vrut sa fac reclamatie pentru ca inca nu stiu sa pun pozele aici sa se vada. O sa iii arat tot la diesel si o sa decida el .. ! si aldata sa vorbesti frumos ..ca eu nu team injurat ! bau Pup

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Lun Feb 09, 2009 10:15 pm

deci aici sunt de acord cu alinnn....deci alinutza dc ai scos banul lu mita ala??......si u alin poti facce si u poza ca dovada ca asa poate posta oricine,,,,ce vrea si sa minta...asa te pot si eu acuza pe u ca ai scos banul lui extra de exemplu intelegi la ce ma refer???poi da de acord cu u dar AIMUL nu iasa in poze ca sa sti pt tine ;)

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

AliNNNutza

Numarul mesajelor : 305
    Varsta : 27
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Usp
    Arma prefrata : M4a1
    Data de inscriere : 30/12/2008

Re: AliNNNutza

Mesaj  AliNNNutza la data de Lun Feb 09, 2009 10:22 pm

Da pot sa stiu el dc nu io facut poze??? daca tot zicea ca are cod sau ce??? Pai i-o i-am facut si nu avea nimic ! si te rog nu mai minti atata da? Pentru ca in momentu in care i-am facut poze eram spectattor. si ma uitam pe el !! No pai astai altceva ca nu se vede codu ... Confuz na ce sa zic . Eo o sa iti arat diesel dovezile pe mess . Cius Rusinos

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Lun Feb 09, 2009 11:08 pm

Caz rezolvat .....o mica conferinta alin si alinutza si eu a rezolvat cazulll..SPER SA NU SE MAI REPETE Subiect Inchis !

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

Continut sponsorizat

Re: AliNNNutza

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 9:50 am

Acum este: Joi Dec 08, 2016 9:50 am