Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

Reclamatie admin [Pistol`s]sad^^

Distribuiti

gabrieL

Numarul mesajelor : 1312
    Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : usp
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 02/01/2009

Reclamatie admin [Pistol`s]sad^^

Mesaj  gabrieL la data de Sam Feb 21, 2009 11:03 am

Nume:[Pistol`s]sad^^
    Data:21/02/2009
    Imagini: http://www.upload.ro/show.php?img=3039/0809/125421de_train_320008.bmp
    Motiv:Eram pe svr cu numele XM.T3 - userFuL el avea numele (-_^) si io zis la un admin sa dea slay la unu black k era in baza ,i-am zis sa taca apoi mio zis Sa Tac si mio Pus Numele de Admin sa vedem cine e el si a spus cine tace akm , pe urma eram cu bmb am scris ceva pe urma mia dat Slap aiurea dupa 10secunde ce o inceput runda

... cica o zis al pastila sa ii dea slay ... lam intrebat dc nu joaca cu adminu sa ii dea slay el si imi zice dar u dc nu joci , mai sad eu nu joc cu numele de admin MEREU dar nu rog pe nimeni sa dae slay,slap,ban..
    Martori:C@nnON,[Dark-Rose]Simonika,Pastila

profethu

Numarul mesajelor : 31
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 29/11/2008

re

Mesaj  profethu la data de Sam Feb 21, 2009 11:34 am

adevaru e ca sad nu stie intai sa zica si el ceva ... te ia direct tare ... cum mi`a facut si mie o data ... mi`a dat slay k eram in baza cand era bmb pusa si era pazita si mai erau 2-3 ct ... si i`a dat si lu k1nnnzor ... numai ca mai erau si altii care campau ... da ne`a vazut numai pe noi 2 Ha ha ... doar incepem cu acelashi tag Ha ha

d(-_^)b sad^^

Numarul mesajelor : 1336
    Localizare : Tg-Jiu , Gorj
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 04/01/2009

Re: Reclamatie admin [Pistol`s]sad^^

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Sam Feb 21, 2009 12:01 pm

=> Era si de dimineata si jucam naspa de tot ...
    => De 2-3 ori m-a luat jucatorul ala numai din baza ... vb la tel nu vb nu ma intereseaza ... eu vb cu pastila sa ii dea slay ... nicidecum cu tine ... nici tu nu jucai cu adminul ...
    => Profeth ... Ti-am zis 2 runde ca sa nu mai stai in baza si tie si lu Sparky ... a 3 a runda v-am dat slay ... a 4 a runda imi da kick Sparky ... Smecheri voi 2 ... tu Profethule mai intri si rar si tot tare in gura esti ca Sparky ... Erai mai calm si mai de treaba cand incepusam eu sa joc pe Pistolarii ...
    => Sparky spartan cum esti tu iara vroiai sa imi dai kick (se vede in poza sub ce ai marcat tu)... Nu ar fi fost prima data dar am aparare anti-fraieri -> Bafta next time ! Cat despre slap ... La nervi ti-am dat ... Daca ai fi fost langa mine ai fi fost mai cocolosit asa ca zi mersi ca e distanta intre noi doi :-$
    => Sa posteze C@nnOn , Simonik si Pastila ... Sa vad ce zic ... De ei nu imi fac grija ca sunt oameni cu cap ... Doar daca nu i-ai imbolnavit tu !

P.S.: Naspa cu reclamatie ... E prima ... Suck !

gabrieL

Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Mesaj  gabrieL la data de Sam Feb 21, 2009 12:31 pm

Fati treaba cum trebe nu te mai lega de mn sau cu smekeri de tot felu k nu tine te porti cum trebe iti faci treaba ne intelegem k inainte e treaba ta eu cu toti am inteleg fati treaba si ne intelegem

Pace Pace

E[X]Ez0r*

Numarul mesajelor : 716
    Varsta : 22
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : De_Dust2
    Pistol preferat : DeaGle
    Arma prefrata : m4a1
    Data de inscriere : 18/01/2009

Mesaj  E[X]Ez0r* la data de Sam Feb 21, 2009 1:29 pm

sparky tu esti intru-totul de vina Oooff

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Sam Feb 21, 2009 1:31 pm

Sad a avut dreptate sa`i dau Slay playerului respectiv... ptca inainte cu cu vro 2 rute am tot zis in repetate randuri " TERO BMB !!!! care-l mai prin in baza slay . kick! "
    Sparky nu trebuia sa comenteze ... is de parere ca aceasta reclamatie nu trebuia facuta... si Sad nu trebuia sa intri cu adminu sa-i arati tu aluia cine esti ... putea fi orice player....dar nu cred ca treaba merge asa .... "cine-s eu si cine esti tu" ...

Si eu m`am ceratat cu Cannon dar nu l`am reclamat nu m-a reclamat... chiar dak as fi putea face asta si acum...dar nu vad rostul...
    Cannon a fost magar la faza asta ... ca juca cu alt nume si imi zice ca "pastila tu ai luat admin pe barabule" pt simplu fapt ca i-am dat slap la unu care nu se ducea dupa bmb ! si ca tot timpul ii dau llama Simonei ...ca ea are ceva de comentat ca vine cu FRATIORUL !! dar in fine !!!

Reclamatie fara rost... !!

La urma urmei... eu zic ca intre admini ai acestui server ar trebuie sa ne aparam unul pe altul.. si sa lasam playerii sa faca reclamatii cand nu le convine cate ceva... Blah blah blah

d(-_^)b sad^^

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Sam Feb 21, 2009 1:57 pm

Pastila a scris:... si Sad nu trebuia sa intri cu adminu sa-i arati tu aluia cine esti ... putea fi orice player....dar nu cred ca treaba merge asa .... "cine-s eu si cine esti tu" ...

Intru totul de acord cu tine ... Daca vazusi in 1 din pozele mele era discutia cu Sparky si mia zis "sa vedema mu cine tace" ... Si-a bagat adminul si l-am bagat si eu ca am bind pe kp_enter numele ... L-am bagat imd dupa ce l-a schimbat mai intai Sparky ! ... Ca sa nu primesc slap/slay/llama/gag/kick/ban ... Eu cand intru fara admin nu intru sa ma iau de careva sau sa ma dau smecher cand bag nickul de admin !

Sper ca m-am facut inteles ... Va salut !

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Sam Feb 21, 2009 2:06 pm

Da stiu asta am vazut... dar trebuia sa`l lasi sa iti dai tot tacamul... slap/slay/kick/ban etc ce vroia el... si atunci postai... ca player...asa reclamatia asta este luata drept ura intre voi... si nu e prima data ... serios ! Confuz

Nu am nimic cu nimeni stii prea bine... singura problema am avuto azi cu asa zisul admin perfect... ! Dar trecem peste... nu prea am timp sa joc... am de invatat am Bacul ... Lucrez pentru atestat ... intru si eu cand pot sa ma relaxez oleak ... crezi ca imi mai arde de adminat ? fac ce pot... Blah blah blah dar incerc sa nu ma mai cert si cu lumea pe forum degeaba ca ... parerea mea .... e ca nu merita !!

C@nnOn

Numarul mesajelor : 109
    Varsta : 24
    Localizare : Suceava
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood
    Arma prefrata : ak47
    Data de inscriere : 01/12/2008

Mesaj  C@nnOn la data de Sam Feb 21, 2009 2:19 pm

Cred ca miam schimbat parerea despre pastila...credeam ca imi face reclamatie :) !! dar noi ne-am cerat mai tare si nu sa facut reclamatie !!
    Reclamatia asta e facuta cam dejaba ;)....pt 2 slapuri = reclamatie Ha ha!! Dar in fine ;) !!

AliNNNutza

Numarul mesajelor : 305
    Varsta : 27
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Pistol preferat : Usp
    Arma prefrata : M4a1
    Data de inscriere : 30/12/2008

Mesaj  AliNNNutza la data de Sam Feb 21, 2009 2:24 pm

Is de acors cu C@nnon Confuz pentru niste slapuri?? mei rau s-a ajuns !! Fiti si voi mei mai maturi. Nu va suparti pentru orce prostie. Da din ochi IUBITI-VAAAA Indragostit

d(-_^)b sad^^

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Sam Feb 21, 2009 2:25 pm

Hai Sparky ca nu rezolvi nimica cu reclamatia asta a ta ! ... Lasa post daca vrei sa inchid topicul ... daca nu vrei sa fie inchis atuncia il las de dragul tau sa te simti bine ... Bafta !

gabrieL

Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Mesaj  gabrieL la data de Sam Feb 21, 2009 5:53 pm

bn no si? ce vrei?Ha ha reclamatia ta care miai facut a avut vrun rost? sau ce? hai lasama

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Sam Feb 21, 2009 8:09 pm

deci topic off sparky mai usor cu cleanta aia....ca sad are dreptate....deocamdata nu sa plans cineva de sad lucruri grave.....asa ca Subiect Inchis !

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 4:54 am

Acum este: Mar Dec 06, 2016 4:54 am