Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

ADMIN JAY X(

Distribuiti

Jesus
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 471
    Varsta : 23
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 26/12/2008

ADMIN JAY X(

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 6:03 pm

Nume: Jay
    Data/Ora: 17.03.2009 / 6:00
    Ip:
    Imagini/Demo: dovada cu limbajul adminului pe teddy_vs_eminem
    Motiv: Mdea pt k e un imbecil baiatu` ala nu meritra admin dupa ce k a bagat west knd se juca 13 vs 13 tot el comenta si vorbea si urat ,si inca ceva diesel pe ce se dau adminele aici inainte era cu un termne 2 luni sau nu mai stiu jay nu kred k a jukt atat mai e si cel mai slab admin....vhay alti se chinuie luni intregi sa ia un admin oameni kre merita si voi dati la toti oamenii kre sufera...!!!!! s a ales prafu de pst:| nu se mai merita sa joci akolo:|

Jay

Numarul mesajelor : 498
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Nu
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : Ak47
    Data de inscriere : 03/03/2009

Re: ADMIN JAY X(

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:27 pm

Ma copile tu esti o panarama de om care sufera pe server , vorbeste urat si acuza pe nedrept .... Ti-am dat llama , ai dat reconect si trebuia sa iti dau ban dar nu am facuto apoi tia dat mini llama si ai ramas cu llama ..... Mai injurat sau ce miai zis ceva "de dulce" si tia zis exact asa " ba esti orfan ....." asta a fost afirmatia mea .... Am martori pe Mini & Noob & Ms-13 ce panarama de om esti si cum vorbesti pe server .... Apoi mai luat la misto ca am admin degeaba , ca ai ip dinamic si ca daca dau ban intri iara si sa renunt eu la admin .... Decizia va apartine faceti ce vrei , luatimi adminu tot daca considerati ca am gresit ...

* Scuzatimi limbajul vulgar dar nu mai pot suporta acest copil prost crescut

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 6:31 pm

acu faci pe nevinovatu` pe server nu erai asa cuminte:)) si vad k u nu sti sa vb si nu kred k eu te am injurat;) arata mi u mie unde te am injurat si ...asa si eu pot sa aduc pe unu sa il pun sa isi faca cont si sa imi dea mie dreptate termina naiba odata si nu kred k asa a fost toata treaba:)) orfane auzi sti u k sunt eu orfan ..eh te anunt de acum k nu sunt ...eu kred k u esti la cum vb acu faci pe ala nevinovatu dar pe srv nu erai asa si mini ...mini mi a dat ban asa dintr o data fara sa ii fac nimik am poza k el mi a dat;) si am tine numai in kick altu kre sufera vaide capu tau ai adminu ala luat pe milogeala;)

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:34 pm

1. Eu nu mi-am adus tovarasii de pe server sa declara pro pentru mine ... tu daca il aduci e de-al tau si tine cu tine
    2. La cat de prost crescut esti si de insuportabil puteam sa te injur si mai rau pentru ca orice om are o limita in toate
    3. Dupa tine acuma toti admini sunt praff mini , ms-13 , noob toti sunt praf ca sa cazi tu in picioare ...

Te sfatuiesc sa iti reglezi comportamentul pe server altfel vei juca doar cand nu sunt admini pe server + eu nu fac pe nevinovatu pentru ca nu am de ce sa fac pe nevinovatu .....

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 6:36 pm

BArN1 a scris:acu faci pe nevinovatu` pe server nu erai asa cuminte:)) si vad k u nu sti sa vb si nu kred k eu te am injurat;) arata mi u mie unde te am injurat si ...asa si eu pot sa aduc pe unu sa il pun sa isi faca cont si sa imi dea mie dreptate termina naiba odata si nu kred k asa a fost toata treaba:)) orfane auzi sti u k sunt eu orfan ..eh te anunt de acum k nu sunt ...eu kred k u esti la cum vb acu faci pe ala nevinovatu dar pe srv nu erai asa si mini ...mini mi a dat ban asa dintr o data fara sa ii fac nimik am poza k el mi a dat;) si am tine numai in kick altu kre sufera vaide capu tau ai adminu ala luat pe milogeala;)

Nu barni mini ti-a dat ban probabil pentru faptul ca ai dat retry dupa llama si nu ai voie !
    Pana acum am tacut din gura... nu stiu despre ce e vorba dar ... jay... mia comentat si mie inainte sa i se dea admin... am tacut din gura evident... nu-mi place sa fac zarva...

Asta e a 2a oara cand se zice de jay... are tupeu comenteaza(in general... nu ma refer stric la acest caz ca nu stiu despre ce e vb) --- " Acum jay sa nu crezi ca am ceva cu tine dar asa e ...si stii ca te-ai luat de mn ! "

Ah si purice a vrut sa plece din cauza lui !
    Sa asteptam sa posteze si mini !

App Barni ... Jay nu a primit admin pentru ca a fost votat Confuz ...

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:40 pm

Pastila a scris:
    BArN1 a scris:acu faci pe nevinovatu` pe server nu erai asa cuminte:)) si vad k u nu sti sa vb si nu kred k eu te am injurat;) arata mi u mie unde te am injurat si ...asa si eu pot sa aduc pe unu sa il pun sa isi faca cont si sa imi dea mie dreptate termina naiba odata si nu kred k asa a fost toata treaba:)) orfane auzi sti u k sunt eu orfan ..eh te anunt de acum k nu sunt ...eu kred k u esti la cum vb acu faci pe ala nevinovatu dar pe srv nu erai asa si mini ...mini mi a dat ban asa dintr o data fara sa ii fac nimik am poza k el mi a dat;) si am tine numai in kick altu kre sufera vaide capu tau ai adminu ala luat pe milogeala;)

Nu barni mini ti-a dat ban probabil pentru faptul ca ai dat retry dupa llama si nu ai voie !
    Pana acum am tacut din gura... nu stiu despre ce e vorba dar ... jay... mia comentat si mie inainte sa i se dea admin... am tacut din gura evident... nu-mi place sa fac zarva...

Asta e a 2a oara cand se zice de jay... are tupeu comenteaza(in general... nu ma refer stric la acest caz ca nu stiu despre ce e vb) --- " Acum jay sa nu crezi ca am ceva cu tine dar asa e ...si stii ca te-ai luat de mn ! "

Eu nu comentez , acuz si alte chestii pe nedrept pentru ca nu imi place .... Whity sau purice cum ii ziceti voi a gresit si trebuie sa suporte consecinte .... Nu este vina ma pentru ca a gresit el ...

Ps: comentez eu in general ?? ai dreptate comentez ... si la mini si la altii chiar si la diesel dar pe mess ... asta nu inseamna ca daca eu comentez la o decizie trebuie neaaparat sa se intoarca accea decizie ... asta mie felu de a fi sa comentez ce nu-mi convine

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 6:42 pm

Jay a scris:
    Pastila a scris:

Eu nu comentez , acuz si alte chestii pe nedrept pentru ca nu imi place .... Whity sau purice cum ii ziceti voi a gresit si trebuie sa suporte consecinte .... Nu este vina ma pentru ca a gresit el ...

Ps: comentez eu in general ?? ai dreptate comentez ... si la mini si la altii chiar si la diesel dar pe mess ... asta nu inseamna ca daca eu comentez la o decizie trebuie neaaparat sa se intoarca accea decizie ... asta mie felu de a fi sa comentez ce nu-mi convine

Hai frate... lasa-ma ... de mine te-ai luat ca avea scor varza... am jucat si eu intr-o zi mai prost si gata ... erai cu gura mare.... ca erai tu "fan Al.Pacino" ... unele chestii nu se uita !! ...

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:45 pm

frate inseamna ca tu nu ai simtul umorului depinde si cati ani ai ..... se dezvolta si el la o anumita varsta ... poi frate mie cand imi zic alde mini sau ms-13 ca joc prost / slab asta inseamna ca se ia de mine ??

Fratilor eu va cred ca sunteti si putin invidiosi pe mine pentru ca am venit dintr-o data si am realizat aici mai multe decat ati realizat voi pentru ca eu am niste cunostiinte in plus ... Imi pare rau dar cu invidia nu rezolvati nimic ba chiar va faceti rau singuri

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 6:46 pm

Jay a scris:frate inseamna ca tu nu ai simtul umorului depinde si cati ani ai ..... se dezvolta si el la o anumita varsta ... poi frate mie cand imi zic alde mini sau ms-13 ca joc prost / slab asta inseamna ca se ia de mine ??

Fratilor eu va cred ca sunteti si putin invidiosi pe mine pentru ca am venit dintr-o data si am realizat aici mai multe decat ati realizat voi pentru ca eu am niste cunostiinte in plus ... Imi pare rau dar cu invidia nu rezolvati nimic ba chiar va faceti rau singuri

Man pe mine m-ai luat cu texte de genu... ." cine ti-a dat tie admin si de astea... era tu tot umflat in pene .... dar nvm... las-o balta... "

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 6:48 pm

si ink ceva jay ti a cerut el parerea cum joaca? te a intr el pe u " ma jay eu cum jock?" si dak o llama se tine 2 harti..Ha ha

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:49 pm

Nu se poate asa ceva .... am crezut ca sunteti si voi oameni dar ca sa ajungeti sa prindeti un moment cand face unu o reclamatie si sa minti ca ti-am zis eu ca de unde ai adminu cand era logic ca de pe forum il ai facand cerere ... noh asa ceva nu pot admite ... aveti sa vedeti cate o sa spun eu despre toti si cum o sa va urmaresc pe toti ...

Daca e cazul normal ca se tine si doua harti o llama ... la tine a fost cazul deci sa tinut ...

rEvaYo

Numarul mesajelor : 1721
    Varsta : 22
    Localizare : Bacau ;x
    Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Detinator Steam : Da (OrIgInAl)
    Harta preferata : De_Inferno
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 21/01/2009

Mesaj  rEvaYo la data de Mar Mar 17, 2009 6:50 pm

bah jay ... diesel mi-a zis ca s-a scos llama... adik numai gag e pe srv ....
    dak e adevarat ca s-a scos llama , inseamna ca minti !!! ca ai zis ca iai dat llama ... deci asteptam postul lui diesel sa zica ... Da din ochi

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:51 pm

llama e pe server ... poate nai incercat tu dar este pe server comanda amx_llama daca nai observat vei observa cand vei intra ..

rEvaYo

Numarul mesajelor : 1721
    Varsta : 22
    Localizare : Bacau ;x
    Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Detinator Steam : Da (OrIgInAl)
    Harta preferata : De_Inferno
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 21/01/2009

Mesaj  rEvaYo la data de Mar Mar 17, 2009 6:53 pm

Jay a scris:llama e pe server ... poate nai incercat tu dar este pe server comanda amx_llama daca nai observat vei observa cand vei intra ..

pai de cand s-a schimbat addonsul ...

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 6:53 pm

SaBrA a scris:bah jay ... diesel mi-a zis ca s-a scos llama... adik numai gag e pe srv ....
    dak e adevarat ca s-a scos llama , inseamna ca minti !!! ca ai zis ca iai dat llama ... deci asteptam postul lui diesel sa zica ... Da din ochi

Nu mai poate de ras saracu a ramas in urma... s-a pus inapoi Pup

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 6:54 pm

nu sa schimbat mane nici un addons dar exista comanda pe server .... intra si incearco si ai sa vezi ca merge nu aveam de ce sa mint cu o comanda minora

GodFather

Numarul mesajelor : 369
    Varsta : 30
    Localizare : Sibiu
    Warn Bar :
    1 / 31 / 3

Detinator Steam : Da
    Pistol preferat : UpS
    Arma prefrata : Sniper (( AwP ))
    Data de inscriere : 07/03/2009

Mesaj  GodFather la data de Mar Mar 17, 2009 6:54 pm

SaBrA a scris:
    Jay a scris:llama e pe server ... poate nai incercat tu dar este pe server comanda amx_llama daca nai observat vei observa cand vei intra ..

pai de cand s-a schimbat addonsul ...

Eu nu va inteleg ... de ce mama naibi ( scuzati limbaju ) va certati?? :??

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 6:57 pm

jay zi sti u dak sunt eu orfan asta e limbaj de admin?....u ce faci ii ei parerea lui mini a? pt k te intelegi bn cu el uite sabra si pastila si au sp parerea si nu au tangente cu mn acum se vede k nimeni nu te place pe u si eu 1 nu am avut prob pe sv... de knd jock akolo asta inseamnand cam 4 5 luni;) dekt ce mi sau facut poze dar niciodata llama ban kick fuck of... pt k nu am deranjat pe nimeni;) eu am de 10 ori mai multa vechime ka u si nu am avut prob..si u dak ai adminu` de o luna si ai numai probleme cum s a int asta dak u esti ala cuminte si eu ala nesimtit?

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 6:58 pm

Jay a scris:nu sa schimbat mane nici un addons dar exista comanda pe server .... intra si incearco si ai sa vezi ca merge nu aveam de ce sa mint cu o comanda minora

Jay cand s-a bagat addons-ul 100% pistolarii ... nu era amx_llama... sa pus dupa... dar Sabra nu stia ca s-a pus inapoi !

Ah si da... ati luat vro data in considerare faptul ca barni e unul dintre cei mai vechi playeri... si nici nu-l simti pe server... nu vorbeste... foarte rar in vezi pe : say // say_team ! ... Mie greu sa cred ca ar fi fost el vinovat sau ar fi facut ceva fara motiv Confuz ...

Poate ma insel... poate a avut abateri si nu stiam Confuz

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:02 pm

Din pacate pentru tine asta e singura problema pe care am avuto ..... Te-am facut orfan pentru ca nu te mai suportam pe server si cum am zis in primul post orice om are o limita in orice .. Pastila eu nu cred ca daca iam zis eu lu pastila ca are scoru praff asta a fost un atac din partea mea la adresa lui si sabra a zis doar ca nu e comanda amx_llama pe server si eu doar lam contrazis pentru ca am folosito pe tine + eu ti-am dat o singura llama de celelalte comenzi kick , ban si ce ai mai zis tu acolo sunt responsabili alti admini nu eu

Pe scurt ... Voi vreti sa ma alungati de pe server astia care sunt invidiosi si vadeti ca cineva stie mai multe si va ia "locul" .... Daca si owneri vor sa plec nu va faceti griji voi pleca fara sa ma oblige cineva .....

Ultima editare efectuata de catre Jay in Mar Mar 17, 2009 7:04 pm, editata de 1 ori

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Mar Mar 17, 2009 7:04 pm

probabil ai dat retry dupa llama si mini ti-a dat ban ca ai dat retry dupa llama...asteptam sa vedem ce zice si mini..

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:05 pm

vai ce las esti poti makr sa recunosti si tot eu sunt de vina in toata chestia asta nu? buh cum se face k u intr o luna ai probleme kt am avut eu in 5 ? adik ai mai multe k mn intr o luna maxim... k asta e prima prob a mea pe srv oare dc toti au treaba cu tine si toti parasesc srv din cauza ta cum a facut si puricel si baiatu` ala a ajutat la srv asta de 100 de ori mai mult k tn in caz k nu sti;)

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 7:06 pm

Yeah... SuX !!!!! Off Topic

Jay La o bere.. Barni // Barni La o bere.. jay... ( GATA VA AJUNGE REMIZA ) ..... Spam but !

Daca vreti fac eu o conferinta pe mess !!!!! Blah blah blah

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:07 pm

Aratami si mie alea multe probleme de care tot aduci aminte mereu ... aratamile si mie infata de asta ...

Pastila nu incerca sa o intorci acuma pentru ca voi astia care sunteti asa invidiosi cu mine ati puso pentru restul timpului cat voi ramane pe server. Va urmaresc la sange orice greseala ajunge unde trebuie ....

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:09 pm

diesel da mi un buzz sa iti arat limbaj de admin normal tre sa explice nu? ce se int da un buzz la teddy_vs_eminem ai id sa iti arat cum vb mini .. dupa tot ce mia dat kredeam k merit o explikatie nu? nu cum a raspuns el...(repet da mi buzz si tr poza)

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 8:24 pm

Acum este: Dum Dec 04, 2016 8:24 pm