Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

ADMIN JAY X(

Distribuiti

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Re: ADMIN JAY X(

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 7:11 pm

Jay a scris:Aratami si mie alea multe probleme de care tot aduci aminte mereu ... aratamile si mie infata de asta ...

Pastila nu incerca sa o intorci acuma pentru ca voi astia care sunteti asa invidiosi cu mine ati puso pentru restul timpului cat voi ramane pe server. Va urmaresc la sange orice greseala ajunge unde trebuie ....

1.Vezi ca suna a amenintare !
    2.Nu o dau la intros ! ... Doar ca ma enerveaza cearta asta... si ti-am zis ca nu uit cand cineva face faze aiurea... cum mi-ai facut tu atunci... tac din gura.... ai mai zis ceva si atunci... tot amenintare... pentru ca l-am intrebat pe Mini ...cine esti asa tare in gura... si Mini mia zis sa ma uit pe forum...ca am vrut sa te bane.... dar uite ca nu amf acut-o ca sa nu ne certam ...( nu stiu daca isi aduce aminte Mini ca nu cred ca-l interesa pe el )
    3. BARNI pozele se posteaza pe forum...pentru a ne da toti cu parerea !

Ultima editare efectuata de catre Pastila in Mar Mar 17, 2009 7:13 pm, editata de 1 ori

Jay

Numarul mesajelor : 498
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Nu
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : Ak47
    Data de inscriere : 03/03/2009

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:13 pm

poti sa le faci si publice nu mie frica ... ;) .... diesel vezi ca exista photoshop uitate atent la ele ....

Pastila nu suna amenintari suna a rasplata pentru tine .... cat am fost bun ai fost cu mine alea alea ..... glume pe server etc .. acuma cand prinzi momentu sa fiu la inghesuiala esti pe mine ... mai exact esti cu doua fete mane

Jesus
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 471
    Varsta : 23
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 26/12/2008

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:14 pm

jay zimi un motiv pt kre kam toti au ceva cu u si parasesc sv din cauza ta... si eu in 5 luni in kre am jukt aici nu am avut probleme? explikami dc am tocmai dupa 5 luni si tocmia cu u ? iti dai seama dak eram un nesimtit nu rezistam 5 luni pe sv nu ? sau nu ti se pare logik asa?

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:16 pm

BARNI tu din acest moment nu mai ai ce sa discutii cu mine nici pe forum nici pe server ... Eu Astept doar decizia celor mari ... daca sunt contra mea voi pleca singura daca sunt pro pentru mine vei vedea dupa .... tu vei suferii si nui amenintare dar vei face vreodata vreo greseala si no sa te iert

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:16 pm

si imi spui de mini vad k si el are problemel cu reclamatiile ....pfff

J0k3R

Numarul mesajelor : 3364
    Localizare : Oradea
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : awp_circular
    Pistol preferat : DGL
    Arma prefrata : AWP
    Data de inscriere : 11/01/2009

Mini

Mesaj  J0k3R la data de Mar Mar 17, 2009 7:16 pm

Eu am dat BAN eu am schimbat harta pe westwood nu JAY !!Dece ai BAN ati zic eu, daca nu stii sa vorbesti cu adminii nu cu mine cu Jay cu mine nici nu ai vorbit dar pe Jay lai facut de tot rahat deci eu mam plictisit de tine sincer si de la mine ai BAN si tot timpul o sa ai!!Da si cu harta westwood 26 de jucatori a votat weswood si nu a iesit nici 1 !!# harti am pus la vot si daca iese westwood nu pun alceva ca TU asa vrei!!!Deci cand ai invatat sa vorbesti cu playeri de pe server si cu adminii si Diesel ami zice sa nuti mai dau BAN ma opresc dar pana atuncia nu ai ce cauta pe server!!

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:19 pm

BARNI tu din acest moment nu mai ai ce sa discutii cu mine nici pe forum nici pe server ai vaz k esti prins la inghesuiala si o lashy asa a ?Ha ha bine ma si nu kred k ai ce sa imi faci pt k eu nu creez prob pe sv asta o stiu toti admini vechi si toti playeri dar u nu pt k u esti un baiat kre a luat admin dupa 2 sapt max ...deci u joci 2 sapt si ei admin ....er a o regula aici k sa ei admin tre sa ai vreo 2 lunio..

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 7:19 pm

Jay a scris:poti sa le faci si publice nu mie frica ... ;) .... diesel vezi ca exista photoshop uitate atent la ele ....

Pastila nu suna amenintari suna a rasplata pentru tine .... cat am fost bun ai fost cu mine alea alea ..... glume pe server etc .. acuma cand prinzi momentu sa fiu la inghesuiala esti pe mine ... mai exact esti cu doua fete mane

Mai copilu... e a 2a oara cand ma ameninti... prima data miai zis ca voi ramane fara admin... ca erai tu mare SCRIPTER pe forum... vai frate ce sa zic...dar am tacut ... ca prefer sa fiu prieten cu toata lumea !.... Dar vad ca tu te crezi cineva pe aici... si defapt esti un nimeni...crezi ca nu se mai gasesc persoane care sa iti tina locul ? Te crezi prea destept !? Ai un plus fata de noi... Nu mai poate de ras FUGI ! Si nu m-am dat bine pe langa tine... in cazul in care ai uitat...a 2a zi dupa faza cu "ai sa ramai fara admin... " am intrat pe de_train_32 ... era ct ... si nush ce facusem si ai glumit tu si am raspuns... si am zis ca nah uite ca putem fi si prieteni si nu am mai reclamat ...am tacut...dar vad ca tu tio iei in cap...

App ... acum numai este vorba de TINE SI BARNI e vorba de NOI !! ( nu ma intereseaza ce a fost pe server... chiar nu-mi pasa... dar eu te stiu pe tine si am vazut eu cum te dai tu mare si de asta am zis ca barni nu e genul sa se crizeze pe server )

PS: STAI FRATE DUPA CURU MEU CAT VREI.... FA-MI DEMO, SS-URI.... SA TI LE PUI IN RAMA .... !!]

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:21 pm

vai mini ce penibil esti Ha ha eu aveam treaba cu el putea sa se apere sg dak era cva ...pt k are si el admin thuamne:)) ce poti scrie..Ha ha nu trebuia sa te bagi u era prob mea si a lui nu? ce te bagi si u ...?

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:23 pm

Nu mai comentez altceva si nu mai vreau sa vorbesc cu tine pentru ca imi scapa iara vreo injuratura si imi agraveaza mie situatia asa ca ma abtin pana la proba contrarie ....

Noh pastila ... eu nu ma dau bine pe langa nimeni chiar si cu sad si diesel am fost destul de "dur" la inceput ca sa zic asa ..... O sa va fac indeajuns sa demonstrez cine sunteti ..... Si nu amenint pe nimeni si poate ma dau mare mai stii .... poate am si de ce nu teai intrebat asta ?

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:24 pm

nu mai zici nimik pt k sti k ai gresit si nu vrey sa recunosti...asa cum o faci mereu si uite vezy se cun kre are vechime... pastila joaca de mult pe sv si stie k nu sunt eu ala kre vb urat sau injura ... dar ...dak u esti cum esti,,,

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:26 pm

Nu recunosc nimic ma pentru ca nu am gresit cu nimic ... Eu am trait intr-o familie unde am obtinut mereu ce mi-am propus .... Asa ca nam de ce sa recunosc eu cas vinovat cand defapt tu esti acela

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mini

Mesaj  J0k3R la data de Mar Mar 17, 2009 7:28 pm

Nu a gresit cu nimic Jay ..mai taci azi ca deja ma enervezi ....si prieten din astea aduci pe server care ne trimite in mama inapoi ???care tot zicea sa scoatem Llama ...deci lasane in pace si gata .....mai sint servere 100 daca acolo te lasa sa vorbesti urat PA ...Vine Diesel el stie ce trebe facut si gata nu mai scrieti atata mesaje!!!!

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:29 pm

jay u vezi kt esti de penibil? cum poti sa fii mai baiatule asa:| u injuri u gresesti vine si pastila si spune k si lui i ai gresit si tot noi suntem vinovati pleaka playeri de pe sv nu e vina ta:| ... cum se zice "ei e de vina" (greseala intentionata) nu ai curaj nici sa recunosti k ai gresit ... nu meriti adminul chiar nush cum l ai obtinut :) ....

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 7:29 pm

Jay a scris:Nu mai comentez altceva si nu mai vreau sa vorbesc cu tine pentru ca imi scapa iara vreo injuratura si imi agraveaza mie situatia asa ca ma abtin pana la proba contrarie ....

Noh pastila ... eu nu ma dau bine pe langa nimeni chiar si cu sad si diesel am fost destul de "dur" la inceput ca sa zic asa ..... O sa va fac indeajuns sa demonstrez cine sunteti ..... Si nu amenint pe nimeni si poate ma dau mare mai stii .... poate am si de ce nu teai intrebat asta ?

Si ce frate ti se pare ca eu am pupat pe cineva in cur ca sa am admin sau ceva ?
    Daca ai sti tu cat m-am certat cu lumea ... si totusi nu am fost reclamat si nimic... si am primit pro de fiecare data...

BY JAY : Nu recunosc nimic ma pentru ca nu am gresit cu
    nimic ... Eu am trait intr-o familie unde am obtinut mereu ce mi-am
    propus .... Asa ca nam de ce sa recunosc eu cas vinovat cand defapt tu
    esti acela
    ----> ASTA DOVEDESTE FAPTUL CA ESTI UN COPCHIL MOFTUROS SI RASFATAT... SI DACA NU-TI CONVINE CEVA ...VREI SA FIE ASA CUM VREI TU ... DACA NU E ASA FACI SCANDAL SI TE UMFLI IN PENE... (vrei sa te analizam ? )

Repet ... acum numai tine de Barni - e vb de noi !

-bLuEe.

Numarul mesajelor : 2378
    Varsta : 21
    Localizare : Bacau
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Id: kenzorcs1
    Harta preferata : De_Dust2 , De_kabul_32 , de_zook

Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 24/01/2009

Mesaj  -bLuEe. la data de Mar Mar 17, 2009 7:33 pm

Jay nu pleca te rog eu :D ;) Nu,nu... Nu,nu... Nu,nu... La o bere..

Ultima editare efectuata de catre ke[N]z0r in Mar Mar 17, 2009 7:33 pm, editata de 1 ori

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:33 pm

" gata nu mai scrieti atata mesaje!!!!" deaia e forum mini sa vb despre problema nu? ....si sa rezolve diesel prob..oriqm jay chiar dak era ft bun nu trebuia sa aiba admin pt k nu are vechime pe srv si are admin si ce face? numai greseli si nici nu recunoaste ...

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:35 pm

Asculta bai copile fi atent (pastila) .... eu nu mam luat de tine si nu am zis nimic de familia ta .... am zis doar ca asa sunt invatat si sunt mofturos si sunt cum vreau ... daca cineva ma accepta pentru ce stiu imi accepta si comportamentu care se observa de la bun inceput .... asa ca lasama in pace si iate de mana cu barni si ala care la pus barni sa ne injura si care nea trimis pe mini si pe mine inapoi in mamele noastre ..... deci asteptam decizia eu chiar nu mai zic nimic pana atunci ...bafta .... cum spuneam daca diesel zice doar atat " esti vinovat" eu am plecat singur si nesilit de nimeni.

Ps: Barni iti dau clasa in ce vrei tu .... si orice om are si defecte ca sa stii asta

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:35 pm

da pastila am inteles k nu e vb de mn si el ci de noi toti....si nu stiu dc kred eo k nu suntem doar noi 2 aia kre nu il mai vor pe jay admin...si cum sa fiu eu de vina .... knd toti stiu k sunt un player linistit la locul lui no coduri si imi vad de joc dar knd vad ce fel de om esti ...sincer nu kredeam k exista asemenea fenomene ce sa mai zick ...:)

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Mar Mar 17, 2009 7:36 pm

Jay a scris:Asculta bai copile fi atent (pastila) .... eu nu mam luat de tine si nu am zis nimic de familia ta .... am zis doar ca asa sunt invatat si sunt mofturos si sunt cum vreau ... daca cineva ma accepta pentru ce stiu imi accepta si comportamentu care se observa de la bun inceput .... asa ca lasama in pace si iate de mana cu barni si ala care la pus barni sa ne injura si care nea trimis pe mini si pe mine inapoi in mamele noastre ..... deci asteptam decizia eu chiar nu mai zic nimic pana atunci ...bafta .... cum spuneam daca diesel zice doar atat " esti vinovat" eu am plecat singur si nesilit de nimeni.

Ps: Barni iti dau clasa in ce vrei tu .... si orice om are si defecte ca sa stii asta

Intelectualule !! bafta !!

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mini

Mesaj  J0k3R la data de Mar Mar 17, 2009 7:36 pm

Vorbiti pe messenger frate !!Ai facut reclamatia GATA ce scrii 1000 de topicuri??? Ai scris 1 gata taci toata lumea da cu parerea vine Diesel si el face ce are de facut Daca vede pe Jay vinovat nu o sa mai aiba admin daca te vede pe tine vinovat nu o sa mai intri nici pe forum nici pe server!!!Lasatil pe Diesel sa faca ordine si gata credeti ca daca scrii 100 mesaje ne sperii sau esti mai destetpt sau ce vrei MA???

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:38 pm

deci jay u zici k eu ti am zis tie "dute in.... aia a matii"? cum poti sa zici asa ceva ma Confuz thuamne ai facut screenshot unde am zis eu asta ?Confuz

Jay

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jay la data de Mar Mar 17, 2009 7:39 pm

Am zis ca ai pus un prieten care nea zis de dulce si de tot neamu ... Asta e ultimul mesaj bafta ... pana posteaza diesel , sad decizia nu mai zic nimic .... Bafta in continuare

Jesus

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Jesus la data de Mar Mar 17, 2009 7:43 pm

ce prieten am eu ma pe serv?Ha ha ma eu nu am treaba cu nimeni Ha ha eu pe srv ala joc de placere dar de cand esti u akolo pe serv ala nu se mai poate juca de placere:) deci in primul rand nu kred k ai 2 luni vechime sa ai admin ...k sa vezy cum sta treaba makr kre sunt playeri kre isi vad de jock si cei nesimtit ..ai mare tupeu :) vaide capul tau te dai si u u n om exemplu` dar nu iti iese:| pff ce admin nu pot sa cred si repet nu ai dreptul sa ai admin ce face diesel totusi face niste reguli si el le incalca?ConfuzConfuz poi cum sa ai pretentii la jucatori dak u ca sef al serv nu respecti..Confuz

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Mar Mar 17, 2009 7:43 pm

Closed......posturi fara rost.....

A.C.A.B

All Cops Are Bastard