Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

Reclamatie la adresa unui admin!! Important.

Distribuiti

zL*

Numarul mesajelor : 1
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 23/03/2009

Reclamatie la adresa unui admin!! Important.

Mesaj  zL* la data de Lun Mar 23, 2009 8:13 pm

La adresa adminului [Pistol`s]Mini!

Joc pe acest server de 3 saptamani.. Si da la vot ori kabul ori westhood.. M-am saturat de aceste harti.. Macar sa dea la vot daca suntem deacord ca aceste doua harti sa se voteze.. Aproape la nici un player nu le place harta,si ce sa alegem 0? Nu alege nimeni 0 asa ca nu putem avea nici o putere de a renunta la aceste harti.. Toti aleg una din doua in functie de cum ii vine Pentru ca multi stiu ca nu au nici o sansa sa iasa 0.. Aceste harti nu prea sunt jucate si mie unul numi plac deloc.. As vrea sa se ia la cunostinta aceasta reclamatie Ca nu este nimeni obligat sa il suporte.. Miam luat din timpul meu sa fac asta,m-a deranjat foarte mult,si nu cred ca cuiva ii place sa isi faca cont si sa posteze pe forum,in loc sa se joace:|.. Faceti ceva,altfel veti pierde foarte multi playeri,am sa joc in continuare pe server si am sa vad daca sa luat vreo masura.. Sunt multi admini nu va limitati la un ****..

dRuNnK

Numarul mesajelor : 2459
    Varsta : 22
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : De_dust2 De_cbble
    Pistol preferat : Desert Eagle
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 08/03/2009

Re: Reclamatie la adresa unui admin!! Important.

Mesaj  dRuNnK la data de Lun Mar 23, 2009 8:15 pm

nici mie numi prea place mapa ( adik mam kam saturat de ea ):)nu zik ca nu e faina

dar ultimele 5 harti jukate erau altele in afara de kabul & westwood si nu vad o mare problema in acest vot Clipeste din ochi

e doar parerea mea vedem ce zik restu Speriat

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Lun Mar 23, 2009 8:19 pm

zL* a scris:La adresa adminului [Pistol`s]Mini!

Joc pe acest server de 3 saptamani.. Si da la vot ori kabul ori westhood.. M-am saturat de aceste harti.. Macar sa dea la vot daca suntem deacord ca aceste doua harti sa se voteze.. Aproape la nici un player nu le place harta,si ce sa alegem 0? Nu alege nimeni 0 asa ca nu putem avea nici o putere de a renunta la aceste harti.. Toti aleg una din doua in functie de cum ii vine Pentru ca multi stiu ca nu au nici o sansa sa iasa 0.. Aceste harti nu prea sunt jucate si mie unul numi plac deloc.. As vrea sa se ia la cunostinta aceasta reclamatie Ca nu este nimeni obligat sa il suporte.. Miam luat din timpul meu sa fac asta,m-a deranjat foarte mult,si nu cred ca cuiva ii place sa isi faca cont si sa posteze pe forum,in loc sa se joace:|.. Faceti ceva,altfel veti pierde foarte multi playeri,am sa joc in continuare pe server si am sa vad daca sa luat vreo masura.. Sunt multi admini nu va limitati la un ****..

Si eu dau la vot "westwood + nuke_32 " ... pentru ca nu au fost sau ceva de genul.... ce vina are mini ca tu intri pe server doar atunci cand se dau astea la vot ?

daca scrii pe say: harti vei observa ca-ti arata ultemile 5 harti jucat... si daca astea 2 nu s-au jucat ... le da la vot ...

RECLAMATIE FARA ROST !!! ASTEPTAM SA POSTEZE DIESEL.... SI CLOSE .... Oooff !!!

-AnGels-[ChIcKeN]

Numarul mesajelor : 139
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : awp_india
    Data de inscriere : 28/12/2008

Mesaj  -AnGels-[ChIcKeN] la data de Lun Mar 23, 2009 8:21 pm

are dreptate ....Confuz dimineata cand intru pe sv sa joc si eu putin ...westod ...seara cand vin de la scoala westood Confuz.....nimanui nui comvine de harta asta , ba mai mult ies playerii de pe sv Confuz ....eu zic sa mai facem rost si de alte harti ....:) o sa caut niste harti mai misto si comvenabile si i le dau lu diesel

-bLuEe.
    Admin Pistolarii.malware-site.www
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 2378
    Varsta : 21
    Localizare : Bacau
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Id: kenzorcs1
    Harta preferata : De_Dust2 , De_kabul_32 , de_zook

Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 24/01/2009

Mesaj  -bLuEe. la data de Lun Mar 23, 2009 8:21 pm

zL* este colegul meu de cLaN deci nu spun ca tin cu el nici cu mini eu nu stiu ce harti da mini la vot

Ultima editare efectuata de catre ke[N]z0r in Lun Mar 23, 2009 8:22 pm, editata de 1 ori

AliNNNutza

Numarul mesajelor : 305
    Varsta : 27
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Usp
    Arma prefrata : M4a1
    Data de inscriere : 30/12/2008

Mesaj  AliNNNutza la data de Lun Mar 23, 2009 8:22 pm

Bha mai bine stergeti reclamatia asta !! ca ii dejaba pusa !! Confuz nu ai ce comenta...si gata ! poate nu so jucat hartile alea atunci ! ...mie sincer imi plac hartile alea..mai ales kabul Indragostit Clipeste din ochi

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Lun Mar 23, 2009 8:25 pm

-AnGels-[ChIcKeN] a scris:are dreptate ....Confuz dimineata cand intru pe sv sa joc si eu putin ...westod ...seara cand vin de la scoala westood Confuz.....nimanui nui comvine de harta asta , ba mai mult ies playerii de pe sv Confuz ....eu zic sa mai facem rost si de alte harti ....:) o sa caut niste harti mai misto si comvenabile si i le dau lu diesel

Frate ... eu facut topic nou la sugestii si am zis sa se puna mape noi...dar daca nu stiti de forum... habar nu aveti ce se vorbeste !!

J0k3R

Numarul mesajelor : 3364
    Localizare : Oradea
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : awp_circular
    Pistol preferat : DGL
    Arma prefrata : AWP
    Data de inscriere : 11/01/2009

Mini

Mesaj  J0k3R la data de Lun Mar 23, 2009 8:27 pm

Nu dau votemap dupa capul meu !!!!ma uit la ultimele harti si ce nu apare aia dau nu ce a mai fost acuma!!!!am dat 3 harti la vot westwood itally si kabul ..daca a iesit westwood insemna ca asta a vrut mai multi !!zL esti un copil care nici joaca din cand in cand intri si tu exact cand nu ati place o harta si deja comentezi....asta e daca nu ati place harta intri mai tarziu .....multe harti nu ami place nici mie si totusi dau la vot ....pentru ca nu joc singur pe server daca era dupa tine jucam 3 harti si gata toata ziua .Daca nu stii cev amai bine taci copile Ha ha

Ultima editare efectuata de catre Mini in Lun Mar 23, 2009 8:29 pm, editata de 1 ori

dRuNnK

Numarul mesajelor : 2459
    Varsta : 22
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : De_dust2 De_cbble
    Pistol preferat : Desert Eagle
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 08/03/2009

Mesaj  dRuNnK la data de Lun Mar 23, 2009 8:28 pm

Pastila a scris:
    -AnGels-[ChIcKeN] a scris:are dreptate ....Confuz dimineata cand intru pe sv sa joc si eu putin ...westod ...seara cand vin de la scoala westood Confuz.....nimanui nui comvine de harta asta , ba mai mult ies playerii de pe sv Confuz ....eu zic sa mai facem rost si de alte harti ....:) o sa caut niste harti mai misto si comvenabile si i le dau lu diesel

Frate ... eu facut topic nou la sugestii si am zis sa se puna mape noi...dar daca nu stiti de forum... habar nu aveti ce se vorbeste !!

harti sunt destule zik eu (pe langa alte servere)
    akm dak ar face reclamatie fiecare pentru ca nu-i place o mapa ce ar iesi?
    Noob !

J0k3R

Numarul mesajelor : 3364
    Localizare : Oradea
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : awp_circular
    Pistol preferat : DGL
    Arma prefrata : AWP
    Data de inscriere : 11/01/2009

Mini

Mesaj  J0k3R la data de Lun Mar 23, 2009 8:32 pm

ChicKen vorbesti prostii....vrei sati zic ultimele 10 harti care au fost inainte de westwood am si poza daca vrei si daca nu stiti ceva nu comentati degeaba

http://img239.imageshack.us/img239/7121/dewestwood0001.png

harti ce nu se vede :aztec dust2 si awp byca....ce hata trebuia sa pun tot astea???

Ultima editare efectuata de catre Mini in Lun Mar 23, 2009 8:45 pm, editata de 1 ori

AliNNNutza

Numarul mesajelor : 305
    Varsta : 27
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : Usp
    Arma prefrata : M4a1
    Data de inscriere : 30/12/2008

Mesaj  AliNNNutza la data de Lun Mar 23, 2009 8:40 pm

Poi...are dreptate mini !! ..asa ii...se uita intai ../harti vede ce nu sa jucat si o da la vot ! apoi daca "tu" nimeresti la harta aia care nu tio place...astai alta mancare de peste !!!...deci...asta ii ! Pace

d(-_^)b sad^^

Numarul mesajelor : 1336
    Localizare : Tg-Jiu , Gorj
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 04/01/2009

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Lun Mar 23, 2009 8:42 pm

AliNNNutza a scris:Bha mai bine stergeti reclamatia asta !! ca ii dejaba pusa !! Confuz nu ai ce comenta...si gata ! poate nu so jucat hartile alea atunci ! ...mie sincer imi plac hartile alea..mai ales kabul Indragostit Clipeste din ochi

Ba ... La cat joaca Mini pe zi crezi ca da doar alea 2 ??? S-o nimeri sa joci exact cand da hartile alea ...
    Topic fara rost sau sens !!!

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 28/11/2008

DIESEL

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Lun Mar 23, 2009 8:50 pm

odata ce la /harti nu aparea nu vad ce a facut gresit mini...totul e ok...asa ca ..CLOSED

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

Pastila

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Pastila la data de Lun Mar 23, 2009 8:51 pm

Ce ma enerveza ... se mai trezeste cate unu de asta ca "zl" si face si el o reclamatie sa se afle in treaba...cel mai sigur probabil ca are ciuda pe adminul respectiv... Oooff Noob !

d(-_^)b sad^^

Numarul mesajelor : 1336
    Localizare : Tg-Jiu , Gorj
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 04/01/2009

Mesaj  d(-_^)b sad^^ la data de Lun Mar 23, 2009 9:29 pm

Pastila a scris:Ce ma enerveza ... se mai trezeste cate unu de asta ca "zl" si face si el o reclamatie sa se afle in treaba...cel mai sigur probabil ca are ciuda pe adminul respectiv... Oooff Noob !
    Dupa ce se zice CLOSED / TOPIC INCHIS sau orice altceva asemanator zis de un administrator nu vi cu Reply
    In caz ca nu e inchis Topicul de la lacatel il inchizi dar nu vi cu Reply Suparat

Thread Inchis

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 10:00 pm

Subiecte similare

-

Acum este: Vin Dec 02, 2016 10:00 pm