Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

Reclamatie Joker

Distribuiti

Nutu

Numarul mesajelor : 412
    Varsta : 22
    Localizare : Galati.Romania
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : da
    Harta preferata : de_westwood
    Pistol preferat : DeAgLe
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 27/05/2009

Reclamatie Joker

Mesaj  Nutu la data de Vin Iun 12, 2009 9:53 pm

Nume: Joker
    Data/Ora: 12.06.2009 ora 22:50
    Ip: 79.117.116.37
    Imagini/Demo: stie el mai bine
    Motiv: vorbeam cu un player despre aimuri...daca se vede in poze(nu ne certam sau destea) si imi da gag(fara ami da un motiv)...si dupa 2 runde miam schimbat nick in "Scoate Gag Ma Suferinto" si mia dat FuckOff
    Eu Nu cred K Asta E comportamentul unui admin cu playerii!!! Nu stiu ce cauta adminul asta pe server...dar nu cred k e locul lui aici! pentru chestia asta vreau sa se ia amsuri! fuckofful nu se da aiurea!
    Si ca drept nesimtire am intrat dupa pe forum si lam anuntat k iam facut reclamatie...si mia dat iar fuckoff!! Si Se prefacea k nu el a dat...dar pe server nu era decat el si alinutza admin...alinutza nu miar fi dat niciodata fuckoff!
    Prin cu admnii:

mR. SrK #
    Moderator Global
    Moderator Global

Numarul mesajelor : 2269
    Varsta : 23
    Localizare : Galati
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : di_dustdoi
    Pistol preferat : AWp

Arma prefrata : deaglE
    Data de inscriere : 28/11/2008

Re: Reclamatie Joker

Mesaj  mR. SrK # la data de Vin Iun 12, 2009 9:58 pm

vam spus k sia luato in cap mai de mult ... dar nu mati crezut .. k el e "mini" .. aku se vede cat de bun e k admin.. Ha ha, yea right

J0k3R

Numarul mesajelor : 3364
    Localizare : Oradea
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : awp_circular
    Pistol preferat : DGL
    Arma prefrata : AWP
    Data de inscriere : 11/01/2009

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iun 12, 2009 10:04 pm

TranNe tu nu mai calci pe server pana eu am admin ...si ce a fost data trecuta mai tii minte sigur si acuma incepi sa ma jignesti si sa bati joc de mine ca dece fac poze la RbRt ca aimu nu se vede in poze si din astea???Da cine esti tu pe serveru asta ma?Si inca ceva nu ai luat fuckoff sa in fine nu mai vb prostii....
    Iar tu SrK nu am ce vb cu tine sa stii ca nu te sufar si cam atat ....daca tu ai adminu suspendat esti deja pe spate???Mai bine lasate, au la el marele SrK..Nici nu stii ce se intampla pe server dar tu repede am luat in cap cu adminu ...crezi ca si eu sint ca tine sa ce??
    Poti face 1000 de reclamatie TranNe nu o sa joci pe serveru asta in veci!!

mR. SrK #
    Moderator Global
    Moderator Global

Numarul mesajelor : 2269
    Varsta : 23
    Localizare : Galati
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : di_dustdoi
    Pistol preferat : AWp

Arma prefrata : deaglE

Mesaj  mR. SrK # la data de Vin Iun 12, 2009 10:08 pm

mini .. nam c comenta la tn .. incepi sa devii penibil cu adminul tau .. se plang din ce in ce mai multi de tn .. dc oare? .. k faci totul cum trebuie.. sau k gresesti kam mult.. ?? zi si u ..

rEvaYo
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 1721
    Localizare : Bacau ;x
    Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Detinator Steam : Da (OrIgInAl)
    Harta preferata : De_Inferno
    Pistol preferat : Deagle
    Data de inscriere : 21/01/2009

Mesaj  rEvaYo la data de Vin Iun 12, 2009 10:09 pm

poai nuj ce sa zic ... cautatzio si pe alinutza sa vedem ce zice si ea ... Scoate limba

sau alti martori ??

despre mini nuj ce sa spun ... era irascibil la ora aia poate Ha ha inainte de a plek si eu din comunitate ma intzelegeam f bn cu el ... de cand am revenit , nuj park so schimbat ... lo fi parasit iubita Ha ha glumesc Ha ha

astept parerea lui diesel si totusi si alti martori ... care chiau erau pe srv , dak no gasitzi pe alina Scoate limba

si mini cv pt tn : dak ai ciuda pe un juktor nu inseamna ca nu ii dai u voie sa joace pe srv Da din ochi dak nu a intrat codat sau alte chestii are voie sa joace linistit ... fiecare jucator are dreptul de a juca in primul rand pe srv ... desigur dak nu isi bate joc si nu joaca codat , dar SI sa faca reclamatii , dak are motiv ...

Ultima editare efectuata de catre kaLibRo ^^ in Vin Iun 12, 2009 10:16 pm, editata de 1 ori

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iun 12, 2009 10:12 pm

De la cine am multe reclamatie ??
    1.Diavol ala pe care lam prins cu Silent AIm si mai face reclamatie in fine ieri am facut demo deci.....
    2.Si prietenul lui TranNe altu cu gura mare si copil facut pe serox ...ce sa mai zic mari reclamatii...deci mai bine TAci SrK ca nu stii despre ce e vb!!!
    Si incaodata zic pentru TranNe Nu ai luat fuckoff!!!!Daca primei atuncia numele ti se schimba I CRAPPED........deci intelegi marele jucator ce esti

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Vin Iun 12, 2009 10:17 pm

mai ziceai k eu jignesc...da u cum vb mah? si tine cont k esti admin...astai comportament de Admin mah? si nu tiam cerut socoteala dc iai facut poze lu rbt ala...vb separat cu el dak se vede in poze aimul sau nu...si teai bagat u repede! Si nu minti de fuckoff! nu sunt asa prost sa nu stiu cei ala fuckoff...stai linistit k o sa spuna si alinutzza! si de ce sa nu mai calc eu pe server kat esti u admin mah? esty vriun administrator si nu stiam eu? esti un ajutator al serverului mah...atata..esty pus k sa ajuti serverul si playerii...nu sa faci pe bossul si pe smecherul...cam suferi scz kati spun

rEvaYo

Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Mesaj  rEvaYo la data de Vin Iun 12, 2009 10:19 pm

J0k3R a scris:De la cine am multe reclamatie ??
    1.Diavol ala pe care lam prins cu Silent AIm si mai face reclamatie in fine ieri am facut demo deci.....
    2.Si prietenul lui TranNe altu cu gura mare si copil facut pe serox ...ce sa mai zic mari reclamatii...deci mai bine TAci SrK ca nu stii despre ce e vb!!!
    Si incaodata zic pentru TranNe Nu ai luat fuckoff!!!!Daca primei atuncia numele ti se schimba I CRAPPED........deci intelegi marele jucator ce esti

jokere , so facut o reclamatie impotriva ta , nu e mare branza ... o sa vada si diesel cand intra ... pana atunci , suporta , dak stii ca ai dreptate exprimati parerea , dar nu te lua de oameni sa ii jignesti sau sa iti bati joc de ei ca nai motiv Da din ochi

"2.Si prietenul lui TranNe altu cu gura mare si copil facut pe serox"

si are dreptate si tranne asta ... toti suntem egali pe server ... inafara de codati Ha ha nimeni nare dreptu sa se dea mai mare acolo ... inafara de diesel Ha ha

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iun 12, 2009 10:21 pm

OK sa fie cum zici tu sint ajutor dar tu tot nu mai calci pe server cat am eu admin si tot nu intelegi ca nu fuckoff ai luat poti intreba de la oricine ca dupa fuckoff ti se schimba numele cum am zis si mai sus...in fine invata sa vb cum trebuie ca nu am 12 ani ca tine daca nu ai invatat acasa sau la scoala cum se vb frumos atuncia mai bine lasane!!Nu mai zic nimik ca nu are rost Sa vina Diesel sa o sa zica si el parerea lui ....atat
    Si kalibro nu ma dau mare dar urasc ca playeri care tine partea la unu codat cum e Diavol ala ...am demo cu el avea silent aim si vine TranNe si zice ca nu avea .....si ma jigneste pe server atuncia eu dece nu am dreptu sal jignesc si eu pe el??eu sint mai prost ca el sau ce ? sau sint mai jos ca el ? eu cred ca e cam invers dar in fine

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Vin Iun 12, 2009 10:24 pm

Srk cat ai adminu suspendat veza-ti de treaba ca si player nu mai da pro // contra nu mai comenta pe la reclamatii ... ca ti-ai luat-o tare in cap...esti prea plin de tine ... un copil plin de impresii , tu ar trebui sa-ti faci prieteni , nu sa te certi cu lumea... si s-o faci pea geniul cu altii...

Si trane ...tu si inca vro 2 ... cand va aud pe server ... "de ce iai dat ban lu ala... dc a primit ala gag ...dc nush ce ... " vedetiva ma de treaba ca nu va intereseaza pe voi ... esti un player si nimic mai mult ... nu e nimeni obligat sa-ti dea tie raportul... citeste pe forum daca te intereseaza de ce a primit un player ban !

Pace

rEvaYo

Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Mesaj  rEvaYo la data de Vin Iun 12, 2009 10:27 pm

J0k3R a scris:OK sa fie cum zici tu sint ajutor dar tu tot nu mai calci pe server cat am eu admin si tot nu intelegi ca nu fuckoff ai luat poti intreba de la oricine ca dupa fuckoff ti se schimba numele cum am zis si mai sus...in fine invata sa vb cum trebuie ca nu am 12 ani ca tine daca nu ai invatat acasa sau la scoala cum se vb frumos atuncia mai bine lasane!!Nu mai zic nimik ca nu are rost Sa vina Diesel sa o sa zica si el parerea lui ....atat

jokere ... are voie sa joace cat vrea el !!! intelege asta , nu ejti u sefu aici si dak ti se pune pata pe un jucator gata nul mai lasi sa joace Da din ochi si app c conteaza varsta ... dak are dreptate ? acuma na zic asa poate Scoate limba si dak te jigneste , bagai frate un llama , dak urla , baga gag , da retry ban direct fara comentarii ... face reclamatie , ai motiv pt care iai dat ... si gata ai terminat balciu Da din ochi

sfatul meu pt tranne : schimbatzi nickul knd il vezi pe srv Hi hi hi Ha ha

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Vin Iun 12, 2009 10:30 pm

numi schimb nimi kalibro...sunt playeri si am tot dreptul sa ma joc pe server...nu ma prins cu coade...wall sau mai stiu eu ce...asa k am voie?!! k nu e el owner sami zica ce sa fac...kand mioz ice diesel nu mai intra pe server...atunci nu mai intru!!

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iun 12, 2009 10:31 pm

Bine vb si tu kalibro ce vrei...vad ca nu ai inteles nimik din ce am scris mai sus in fine ...daca citeai atent intelegai ca playerul TranNe nu 1data a luat ban pentru retry dupa gag si alte chestii ...stii? Numa el nu asi da seama ca ce inseamna asta si tot intra si nu zic nimika dar cind incepe sa tina partea la un codat si face si el reclamatii impotriva mea cum sa ma comport???Mai lasatima in pace .....sau cititi mai atent acolo ce scriu si uitativa si la jucator banati sa vedeti acolo pe TranNe....
    Nu mai zic nimika maine decide Diesel si gata

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Vin Iun 12, 2009 10:33 pm

in 1 rand...esti un mare minconos...prima data kand iai dat ban lu diablo nu aveai demo...k nu lai postat la reclamatia lui!
    Si in al doilea rand am iesit 1 singura data dupa gag...si nam dat retry...am iesit de pe server...doar nu trebuia sa stau pana se schimba harta k sa pot sa ies!

rEvaYo

Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Mesaj  rEvaYo la data de Vin Iun 12, 2009 10:35 pm

ba tranne zice : esti mincinos joker

joker : minte tranne Ha ha

gata bah , ducetziva si va culcatzi ... Ha ha va este somn si nu stiti Ha ha

J0k3R

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iun 12, 2009 10:36 pm

1 la rand eu cand stau spectator si sare tinta la cineva POT DA BAN FARA DEMO CA AM VOE Diesel ma lasa
    2 Nu ma fa mincinos ca nu stii ce vb copile atucia ati facut gura mare si parca simt ca ai stiut si tu ca avea aim numa teai bagat nu cumva marele TU sa stai deoparte in fine acuma nu mai are ce face ca aveam demo asa sinteti voi copii cu coduri si mai tii partea la codati...GATA NB SI PA

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Vin Iun 12, 2009 10:40 pm

ce mah? nepedespit nu te las! imi dai gag k vb cu playerii? cei asta...asta nui comportament de Admin! Diesel te rog ia masurile necesare!

[Pistol`s]DIE$EL
    Detinator
    Detinator

Numarul mesajelor : 3402
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  [Pistol`s]DIE$EL la data de Vin Iun 12, 2009 10:46 pm

deci cea ce intelg eu din tot e ca tu acuzi ca tia dat fuckoff el zice ca nu
    normal daca primeai fuckoff numele tise schimba automat in I craaped etc...
    si ca ai primit ban sau ce ai primit nu pot spune nimik daca ai primit un anumit numar de minute da......poate pentru injurii sau limbaj inadecvat cu adminul
    ban permanent nu cred ca ai primit ala se da doar pentru cod...
    iar ca sa numai joace pe srv nu mi se pare corect aici are dreptate kalibro sau cine a zis...zice ceva llaama continua ban numai stai la discutii ...joaca linistit ...il lasiii

DEci Trane si eu sunt lafel dau ban daca cineva se baga ca dc am dat ban pe ce motiv si cum.....nu va intereseaza pe voi nu esti in cauza nu te bagii....
    MS

Astept sa vad ce va mai poate capu la uni

MS

A.C.A.B

All Cops Are Bastard

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Vin Iun 12, 2009 11:11 pm

In primul rand ... faza cu Diablo ala... l-am banat si eu inainte cu o seara de-al bana joker ... tot pentru aim...si aim pe fata... si joker i-a dat ban pe merit ca ma uitam si eu pe el... iar trane avea gura mare ... "ca de ce ia dat ban " si la fel face la toata lumea ... "de ce de ce de ce ... " si nu cred ca este in masura sa comenteze si ia la intrebari admini...
    Si da , a tranne , din cate stiu a dat cel putin odata retry dupa gag si insista si comenta... si zic sa fie luat in vizor daca nu se comporta ca un player ...

Si Mini ... nu sunt in masura sa-ti zic asta ,pt ca si eu comentez la toata lumea...si eu ma cert cu toata lumea dar nu sunt reclamat ptca nu o fac la fel ca tine... si sincer fata de acum 2 / 3 luni exagerezi... ... nu stiu... poate esti mai nervos ... poate ai probleme familiale sau ceva mai grav... dar totusi exagerezi prin limbaj si uneori comezi aiurea ... sau nah poate asta e firea ta... pana mea eu zic ca ar trebui sa-i ignori si atat ...si sa nu te mai enervezi... nu merita... multi is doar copii ( cum ziceai si tu aim-isti // buti // noobi ) - ti-am zis intr-o seara ...din 10 vs 10 pe Buzzkill ...am ramas 1 vs 2 Confuz am banat aproape tot serverul si BIM & K2 imi sunt martori ca radeau de minie....

Pace si dai dracu de copii fara minte !

Diesel eu cred ca reclamatia asta ar trebui inchisa...Trane asta e ca EXTRA... ia pe toata lumea la intrebari de park ar fi el boss-ul pe server ! Oooff

Sh1NNNNN3

Numarul mesajelor : 1131
    Localizare : sPiTaLLuL d3 NeBoN1
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : de_inferno
    Arma prefrata : ak47
    Data de inscriere : 10/04/2009

Mesaj  Sh1NNNNN3 la data de Sam Iun 13, 2009 6:46 am

kaLibRo ^^ a scris:ba tranne zice : esti mincinos joker

joker : minte tranne Ha ha

gata bah , ducetziva si va culcatzi ... Ha ha va este somn si nu stiti Ha ha

[Pistol`s]larryfsk

Numarul mesajelor : 1086
    Varsta : 29
    Localizare : Pitesti
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_dust2
    Arma prefrata : AK47

Data de inscriere : 16/03/2009

Mesaj  [Pistol`s]larryfsk la data de Sam Iun 13, 2009 8:57 am

adevaru e ca sunt multi d'astia ca tranne care atunci cand dai un ban sau ceva trebuie sa ceara raportu'....eu o sa iau masuri cu ei...o sa le dau gag pana invata sa isi vada linistiti de joaca lor... :)

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Sam Iun 13, 2009 9:30 am

am venit pe server creazand k o sa ne intelegem....dar unii de aici iti fac starea in comunitate un infern.....ce admin da gag k vb cu un alt player? eu nam nimica cu joker si imi pare rau pentru faza cu Diablo...dar nu vreau sa intreaca masura! sa nu creada k miam cerut scuze k ie frica de el...imi cer scuze pentru necazurile facute sau daca lam deranjat cu ceva pt k e admin si are rangul pe care il are! si il respect pentru asta

Sh1NNNNN3

Numarul mesajelor : 1131
    Localizare : sPiTaLLuL d3 NeBoN1
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : de_inferno
    Arma prefrata : ak47
    Data de inscriere : 10/04/2009

Mesaj  Sh1NNNNN3 la data de Sam Iun 13, 2009 10:04 am

trane taci ca esti cu ciocu mare cand eram singur admin pe srv si am schimbat harta ai inceput sa comentezi

si mai facut in toate feluri si am trecut peste asta ..... ce crezi ca mini iti dadea ban ca prost sau "fuckoff"

cum zici tu?

Nutu

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Mesaj  Nutu la data de Sam Iun 13, 2009 10:48 am

ba mai bine taci admin but! toata lumea voia westwood si habar naveai ce e aia harta westwood si ai bagat bycastor spre nemultumirea pleayerilor...mai bn taci dak stii k ai gresit! si ce team facut in toate felurile mah? aaa te bagi si u in seama k stii k am avut dreptate...stii suferinta e mare in ziua de azi!!

rEvaYo

Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Mesaj  rEvaYo la data de Sam Iun 13, 2009 10:58 am

sfarcalete tu taci nu te baga ca nui treaba ta aici Ha ha

dak se lua de tine llama - gag - ban 100 min sau mai mult Da din ochi deci nu gasi motiv sa te iei de tranne si u cykolete Ha ha
    ca crek suntetzi deo varsta Ha ha

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 3:44 pm

Acum este: Dum Dec 11, 2016 3:44 pm