Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

larryfsk

Distribuiti

Z3uL

Numarul mesajelor : 6
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 11/06/2009

larryfsk

Mesaj  Z3uL la data de Vin Iul 10, 2009 4:32 pm

asa ceva nu se poate... mi-a facut demo acum 2 luni si nu aveam nimic si adminii sustin asta Confuz iar el ma baneaza :D rog sa se ia in considerare ca eu nu am jucat codat ;) acel faimos demo e postat pe acest forum de acel tampit admine... Confuz
    Pls uitati-va pe el ... ca e prea prost larryfsk nici la demo nu stie sa se uite

rEvaYo
    Admin Pistolarii.malware-site.www
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 1721
    Varsta : 22
    Localizare : Bacau ;x
    Warn Bar :
    3 / 33 / 3

Detinator Steam : Da (OrIgInAl)
    Harta preferata : De_Inferno
    Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 21/01/2009

Re: larryfsk

Mesaj  rEvaYo la data de Vin Iul 10, 2009 4:46 pm

zeule nu pricep nimik Nu mai poate de ras)) tu faci reclamatie pt acuma 2 luni ? Nu mai poate de ras)Ha ha)))

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Vin Iul 10, 2009 5:27 pm

Ha ha ... azi a fost banat ma...
    Si toti au zis ca nu e codat ...

dRuNnK

Numarul mesajelor : 2459
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : De_dust2 De_cbble
    Pistol preferat : Desert Eagle
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 08/03/2009

Mesaj  dRuNnK la data de Vin Iul 10, 2009 5:31 pm

asta nu a fost prins codat a fost mai demult pe nedrept de un admin si de atunci a ramas banat, dar nu avea cod sau ceva sa tot despre asta, deci larryfsk ban aiurea Bataie

[Pistol`s]larryfsk

Numarul mesajelor : 1086
    Varsta : 29
    Localizare : Pitesti
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_dust2
    Arma prefrata : AK47

Data de inscriere : 16/03/2009

Mesaj  [Pistol`s]larryfsk la data de Vin Iul 10, 2009 5:34 pm

mha copil prost si retardat...si luat pe la spate de un neam intreg de poponari...din care probabil te tragi si tu... fa print la consola si vezi daca ti'am dat eu ban... au ajuns toate scursorile si toti terminatii sa jigneasca pe forum... eu pana acum chiar m'am abtinut si asta o stie toata lumea...am incercat sa fiu cat mai calm si sa postez doar in limita bunului simt dar mi'a ajuns...a ajuns un copil sa ma faca pe mine tampit si prost si mai stiu eu cum???
    esti prafu' de pe toba mha copile...faci si tu reclamatie sa te afli in treaba...adu dovada ca ti'am dat eu ban azi.... si asta poate sa verifice si diesel daca i'am dat eu ban....
    chiar daca iau warn...stiu ca il merit...dar parerea mea despre tine ramane ca esti sub titulatura de "un mare copil"!
    pe langa asta uite ca mai apare unu ca drunk.... ai vazut tu ca i'am dat eu ban???
    arata'mi si mie in consola...fa un print la consola sa vad ca am dat eu ban... adminii cand posteaza la reclamatii sa ceara si dovada de la terminati ca asta .... hai bafta

J0k3R

Numarul mesajelor : 3364
    Localizare : Oradea
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : DA
    Harta preferata : awp_circular
    Pistol preferat : DGL
    Arma prefrata : AWP
    Data de inscriere : 11/01/2009

Mesaj  J0k3R la data de Vin Iul 10, 2009 6:22 pm

Fratilor asa ceva nu se poate sa vorbesti asa cu un admin sal jignest ar trebui BAN vreao 2 saptamani si pe server si pe forum sau vorbesti cum trebe sau dute la draqu ma!!!

Sh1NNNNN3

Numarul mesajelor : 1131
    Localizare : sPiTaLLuL d3 NeBoN1
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_inferno
    Arma prefrata : ak47
    Data de inscriere : 10/04/2009

Mesaj  Sh1NNNNN3 la data de Vin Iul 10, 2009 6:34 pm

se cred toti fraieri destepti infrunte cu kalibro Ha ha (am glumit ) Ha ha, yea right

dRuNnK

Numarul mesajelor : 2459
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : De_dust2 De_cbble
    Pistol preferat : Desert Eagle
    Arma prefrata : Awp
    Data de inscriere : 08/03/2009

Mesaj  dRuNnK la data de Vin Iul 10, 2009 7:11 pm

larryfsk a scris:mha copil prost si retardat...si luat pe la spate de un neam intreg de poponari...din care probabil te tragi si tu... fa print la consola si vezi daca ti'am dat eu ban... au ajuns toate scursorile si toti terminatii sa jigneasca pe forum... eu pana acum chiar m'am abtinut si asta o stie toata lumea...am incercat sa fiu cat mai calm si sa postez doar in limita bunului simt dar mi'a ajuns...a ajuns un copil sa ma faca pe mine tampit si prost si mai stiu eu cum???
    esti prafu' de pe toba mha copile...faci si tu reclamatie sa te afli in treaba...adu dovada ca ti'am dat eu ban azi.... si asta poate sa verifice si diesel daca i'am dat eu ban....
    chiar daca iau warn...stiu ca il merit...dar parerea mea despre tine ramane ca esti sub titulatura de "un mare copil"!
    pe langa asta uite ca mai apare unu ca drunk.... ai vazut tu ca i'am dat eu ban???
    arata'mi si mie in consola...fa un print la consola sa vad ca am dat eu ban... adminii cand posteaza la reclamatii sa ceara si dovada de la terminati ca asta .... hai bafta

omg nu trebe sa disperi in halul asta Ha ha, yea right ma gandeam ca z3ul ala daca a luat ban stie de la cine doar asa prost e greu sa fii....eu doar am zis parerea, oricine a dat banul pt wall (fara ss + demo) a fost dat pe nedrept, dar daca a injurat adminul sau ce a facut normal ban Delicios

Z3uL

Numarul mesajelor : 6
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 11/06/2009

uof

Mesaj  Z3uL la data de Sam Iul 11, 2009 9:18 am

asa ceva nu se poate ... in primu rand nu sunt copil esti doar cu 2 anisori mai mare dar vad ca degeaba... iar in al doilea rand cine putea sa-mi dea ban ca doar u erai pe server dintre admini asa ca taci dracu... pacat ca nu am facut print la consola ...
    asta e ! iar pt insulta din post chiar imi pare rau dar eram prea nervos cand vad ca imparti ban pe nedrept... ti-am demonstrat ca nici la demo nu stii sa te uiti.. ce admin esti u ?

[Pistol`s]larryfsk

Numarul mesajelor : 1086
    Varsta : 29
    Localizare : Pitesti
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_dust2
    Arma prefrata : AK47

Data de inscriere : 16/03/2009

Mesaj  [Pistol`s]larryfsk la data de Sam Iul 11, 2009 9:58 am

diesel sau pastila sa dea close la acest post ca in felu' asta ma provoaca si pe mine.... diesel te rog sa faci un print in consola sa ii arati prostului cine i'a dat ban... bafta

Pastila

Numarul mesajelor : 3428
    Varsta : 26
    Localizare : Iasi
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Harta preferata : de_westwood / nuke
    Arma prefrata : awp
    Data de inscriere : 27/12/2008

Mesaj  Pastila la data de Sam Iul 11, 2009 10:07 am