Pistolarii™

Bine ai Venit !
Citeste regulamentu Forumului si al Serverului . O zi buna .
Connect Pistolarii.malware-site.www-->Recomandal

Pistolarii™

Plangere impotriva lui SENzatie

Distribuiti

-AnGels-[Cyoby]

Numarul mesajelor : 1
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 01/01/2009

Plangere impotriva lui SENzatie

Mesaj  -AnGels-[Cyoby] la data de Joi Ian 01, 2009 10:46 pm

bah adminu asta e prea de suferintaX(....sa numai faca el pe nevinovatu ca,cand tia dat h3ad<3 ban meritai!....ca daca era admin numai comentai la el....dar avea alt nick..!si cu mine u si purice mereu ai cv de discutat....chiar daca diesel se intelege bine cu voi eu sunt complet dezacord cu voi.....voi 2 habar naveti sa tineti un server daca cineva vi lar da.....senzatie habar nare sa admineze....de cand numai am admin mereu are cv de discutat....azi de exemplu barn! facea misto de clanu meu ca cika :"ce facurati ma la meki".....era un mod de miar zike ca am clan noob.....si zisai ba lasama in pace....si dupa ma treziii cu llama de la senzatie.....ca daca e ban! cu el in clan daca il intrebi cv de vb gata llama....si dupa imi da mesaj ca sunt prea smecher si ca a vb cu diesel ca sami dea llama de cate ori fac pe smehcerul....chestii vrajeli.....si mai mult din cauza asta ii dete si h3ad ban....ca da llama fara motiv.....asta fu o chestie...sa se uite diesel ce se intampla pe server sa nu zika ca nu am dreptate....alta chesti......imi schimbai nicku in AnCoOTzA:X:*....si il facui cu awp....abia incepuse runda...si el vezi repede cu rush .....si il facui...si dupa ma trezii cu slay....motiv: cika trebea sa plantez bmb si niki nu trecusera 10 secunde de cand incepuse runda...si bmb nu era la mine.....alta faza.....tuborg un player....se trezi ca ii da senzatie slay....si incepu sa intrebe baaaaa dc slay??....senzatie vb cu fetele...nu il durea pe el ce ii zikea tuborg....si aiki intra cumva chestie RESPECTA SI VEi fii respecta????....va rog frumos faceti cv cu adminu asta....nu cred ca multi dupa server il halesc....asa ca sa ma lasa odata sa joc....ca nu intru bine pe server vb si eu cu cnv de la el din clan si gata am gura mare...sunt smecher...fac pe duru........mereu el cu gura pe mine.....si DIeSEL ai grija la el ca mereu face pe nevinovatu....si sufera rauuuu de totttt!!!!!!plz fai cv cu el....sau fai un new topic cu el....si sa faca toti dupa server cont pe forum....sa vedem cine il vrea ca admin si cine nu!!! cred ca decat clanu lui lar vota ca admin;)....fai cv cu el ca eu respect serveru asta dar si adminii....dar nu pe toti.....

Extra

Numarul mesajelor : 2486
    Varsta : 20
    Localizare : Arad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : cs_alpin
    Pistol preferat : Deagle
    Arma prefrata : Ak47
    Data de inscriere : 30/11/2008

Re: Plangere impotriva lui SENzatie

Mesaj  Extra la data de Joi Ian 01, 2009 10:49 pm

Acu iti pui clanu pe senzatie nu ?
    Poate vrei ban pe svr si forum la tot clanull !

Mr.Originality
    User Banat
    User Banat

Numarul mesajelor : 112
    Varsta : 22
    Localizare : Galati
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam :

Harta preferata : de_dust2
    Pistol preferat : DeAgLe
    Arma prefrata : M4A1
    Data de inscriere : 25/12/2008

Mesaj  Mr.Originality la data de Joi Ian 01, 2009 11:04 pm

ce mah? bah yo nu stiu cum poti sa ai tupeul sa postezi asemenea vrajeli numai u cu tuborg nu ma suportati mah si stiti de ce? pentru k respect regulile mah deaia si lu tuborg iam dat slap nu slay butule! si atunci cu ancootza trecuse un minute mah nu 10 secunde si stateai fiz in baza cu awp-ul! in loc sa te duci cu ceilalti k unu scpase bomba u stateai smecher cu awp-ul in baza si nui lasai pe ct sa iasa!!! si inca ceva diesel cyoby e un mare nimic facut din niste mari vrajel...eram pe sv dar el cred k nu stia si le zice la astia din guild de la el sa depuna plangere toti impotriva mea:( si kand mia dat ban h3ad mia dat din cauza k ma certam cu tn nu k as fi facut ceva ilegal pe sv;) Imi pare rau k te jicnesc dar esty un copil antena si total paralel cu cs-ul. Stiu k diesel o sami ia adminul k sunteti tot clanul impotriva mea dar sati fie rusine cyoby!

Mr.Originality
    User Banat
    User Banat

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam :

Mesaj  Mr.Originality la data de Joi Ian 01, 2009 11:05 pm

si yo nam spus nyk azi de clanul tau n00bule k ma faci sa te jicnesc! asta cu k tiam dat llama l miai spus u sa te las in pace e o vrajeala de a ta k sa mai pui umpic de sare pe rana! Repet eu respect regulile nu ca tine!

Vizitato
    Vizitator

Mesaj  Vizitato la data de Vin Ian 02, 2009 12:26 pm

cyoby nu ma enerva k iti distrug akm pc si forum de la clan si iti fac viata un calvar... nu ma face... cik nu stiu sa adminez auzil.. dak nu sti sa te comporti cu mn si cu senzatzie si iti dam llama asta nu inseamna k nu stim sa adminam... eu tin un sv de 3 ani si stiu fff bn cs X(X(X( si vine pustiu asta akm si imi zice k nu stiu sa adminez.. moama dak te prind ce iti fac.. las k dak miar fi dat diesel voie sa iti dau ban permanent de mult nu mai jucai pesv asta.. si ii influentezi si pe ceilalti admini... X(X(X(X( am ajuns sa me enrvez din cauza unu player amarat X(

Mr.Originality
    User Banat
    User Banat

Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam :

Mesaj  Mr.Originality la data de Vin Ian 02, 2009 12:29 pm

lasai purice k neam impacat :)

C@nnOn

Numarul mesajelor : 109
    Varsta : 24
    Localizare : Suceava
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : Da
    Harta preferata : de_westwood
    Pistol preferat : deagle
    Arma prefrata : ak47
    Data de inscriere : 01/12/2008

Mesaj  C@nnOn la data de Vin Ian 02, 2009 8:31 pm

Lasati pe cyoby in pace :D...el joaca din prima zii cand sa deschis serv!Ha ha

Adria[N]z0r

Numarul mesajelor : 923
    Varsta : 23
    Localizare : Barlad
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Detinator Steam : v1NNNN
    Pistol preferat : DeagLe
    Arma prefrata : Ak47

Mesaj  Adria[N]z0r la data de Vin Ian 02, 2009 9:49 pm

ce ban wa wa cyoby
    taci ca nu vreau sa iau ban Confuz

Jesus
    Admin Pistolarii.malware-site.www
    Admin Pistolarii.malware-site.www

Numarul mesajelor : 471
    Varsta : 23
    Warn Bar :
    0 / 30 / 3

Data de inscriere : 26/12/2008

COntra cYoBy

Mesaj  Jesus la data de Sam Ian 03, 2009 10:24 am

Ce minti akolo cyoby asa am vorbit noi 2 ?:) 1 la mana eu te am intrebat dc nu ati mai stat la meci in ....in caz k nu stiti va konduceam si neati scos de pe server a si ai uitat k u ai zis k am intrat intr`un clan ne n00bi....?dak ai curaj spune adevaru` recunoaste k asa miai zis ...inainte de meci;) 2) Vezy k minti cam mult cum poti sa aberezi asa mult? ce tie ti`a dat llama k miai zis dekt atat? poate cu timpul iti mai aduci aminte;););) ha PA:)

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 9:52 am

Acum este: Joi Dec 08, 2016 9:52 am